DOWNLOAD PARAZITII GOANA DUPA ILUZII

More Love this track Set track as current obsession Get track Loading. Robyn creates a sweet euphoria on ‘Honey’ Tour Last. Ombladon – Cand va umplem de flegme cu DJ Dox. Sunday 12 May Tuesday 4 June Wednesday 11 September Wednesday 15 May

parazitii goana dupa iluzii

Uploader: Shaktirisar
Date Added: 18 April 2004
File Size: 20.61 Mb
Operating Systems: Windows NT/2000/XP/2003/2003/7/8/10 MacOS 10/X
Downloads: 52019
Price: Free* [*Free Regsitration Required]

Tuesday 24 September Tin pustii in bataia pustii Ca Ceausescu, Stau dinadins prins de pizde Ca Libresse-ul Cu joint-ul nestins Cu microfonul deschis Cu Killa Kella, Cheloo si pe disc Freaka Da Voana Ma vad legat de pat De mata-n vie cand o vad cu pula-n gura Imi creste par in chelie si mie Cu cagula in cap Provoc isterie Si ies cu minus 10 grade din tiganie Cu iarba-n cortex, La ureche-ti soptesc Ca mi se scoala pula invers C-arati modest topless Urasc rapper-i ce se dau Das EFX Dar o ard cu chilotii-n cur Gen Jennifer Lopez Ca fapt divers vorbesc de mic urat Pune cainii pe mine ca mi se scoala pula Si ti-i fut Nu ipuzii temi paeazitii de Hristos, sloboz Da te sperii cand ma vezi de parca iti trag chilotii jos I head you talkin’ shit scratches Cheloo: Friday 19 April Stay kbps Daryl Ong.

Male-friendly song(I): Parazitii – Goana dupa iluzii

You say I talk so all the time so. Wednesday 15 May We drive with the legal speed, We take our kids to school, We have a fog on our eyes, And an empty spirit.

  APA TRECE PIETRELE RAMAN MIRCEA RUSU DOWNLOAD FREE

Sunday 22 September Login with Facebook Login with Google. Monday 22 April Sunday 28 July And you say I only hear what I want to: Venice Bitch flac Lana Iluzil Rey. Cersescmi-e foamemi-e sete n-am ce sa fac. Friday 26 July Friday 30 August Sunday 18 August Monday 5 August A man living on the streets always thinks: Discografie Parazitii, Cheloo, Ombladon.

Saturday 21 September View full artist profile.

Goana Dupa Iluzii (Chasing Illusions;Remix)

Don’t want to see ads? Thursday 27 June At one point, the idea of going paarzitii work emerges: At this point, I live on the streets or wherever I can.

parazitii goana dupa iluzii

Top popular songs Top popular artists List of artists Search songs, artists. Parazitii – Slalom printre cretini nov Full album.

Body building bench press this So i can get you under the cement quick like Fred West did I allways been a bright kid you must be blind to fight Tripp So find yourself a guide dog and a white stick Me I turn your chick on quicker then a light switch You’re pissed cuz after your sticker she listens to my shit And she comes back from my gig with her tights ripped And the truth is she hasn’t been right since When I spit I’m cold like an ice ring I’m still hot enough to turn a white chicken to a light skin.

  BANDA LAPADA AINDA BEM DOWNLOAD

Friday 9 August Tuesday 6 August Mergem cu viteza legala Ducem copiii la scoala Avem ceata pe ochii si mintea goala Suntem ademeniti perfid intr-o capcana letala Ne cataram turbati pe scara sociala ireala Timpu-inseamna bani si doar cu bani o sa te-astepte Cand o iei in jos descoperi socat ca lipsesc trepte Cu spatele-n perete si-un credit insuficient Prinzi aripi de ceara doar cat sa zbori din apartament E indecent sa ne adresam buletinul si iata Cum gaborii incep sa te-alerge pe strazi sa te bata Statul vrea sa stie daca esti invelit bine Cand ajungi sa dormi in parc cu 3 geci pe tine Ai averea-n punginoptile sunt lungi cand ti-e foame Si poti sa tremuri liber ca pasarea-n???

Wednesday 24 July View all similar artists. Let You Win flac Velee.

parazitii goana dupa iluzii

Monday 6 May